Лукіянець Олег Олександрович | Асистент кафедри, кандидат мед. наук

lukiyanecНаукова діяльність

Асистент кафедри, кандидат медичних наук, Лукіянець Олег Олександрович народився у 1987 році у Погребищенському районі Вінницької області. У 2012 році закінчив Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова. У 2012-2015 роках проходив інтернатуру та магістратуру з дитячої хірургії на кафедрі дитячої хірургії. У 2015 році працював лікарем дитячим хірургом у м. Богуслав Київської області. З 2015 по 2018 рік навчався у очній аспірантурі на кафедрі дитячої хірургії. У 2018 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Хірургічна корекція порушень функції дистальних відділів товстої кишки у дітей». З 2016 року асистент кафедри дитячої хірургії. Автор 14 наукових публікацій (2 з яких індексовані у науково-метричних базах), 5 патентів на винахід, 1 патенту на корисну модель, 1 зарубіжного видання, 1 нововведення, учасник 4 конференцій та з’їздів (у тому числі з міжнародною участю).