Моравська Оксана Аркадіївна | Доцент кафедри дитячої хірургії,кандидат медичних наук

527 20121220-193720Наукова діяльність

Доцент кафедри дитячої хірургії, кандидат медичних наук, Моравська Оксана Аркадіївна народилась у 1959 році в м.Городок Хмельницької області. У 1984 році закінчила педіатричний факультет Вінницького медичного інституту ім. М.І. Пирогова. У 1984-1985 роках навчалась в інтернатурі з дитячої хірургії, по закінченні якої працювала лікарем ординатором дитячим хірургом у Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні. З 1998 року заступник головного лікаря ВОДКЛ з медичних питань. У 2006 році захистила кандидатську дисертацію «Клініко-експериментальне обґрунтування застосування шовного матеріалу, імпрегнованого декаметоксином», з цього ж року працює доцентом кафедри дитячої хірургії за сумісництвом. Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Автор 27 наукових публікацій.