19-22 жовтня 2017 року у м. Львові «Українсько-Польські дні дитячої хірургії»

Львів, 19-22.10.2017 р. Lwów, 19-22.10.2017 r.

Шановні колеги!

Кафедра дитячої хірургії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького під егідою Всеукраїнської Асоціації дитячих хірургів та Асоціації дитячих хірургів Польщі 19-22 жовтня 2017 року у м. Львові буде проводити науково-практичну конференцію «Українсько-Польські дні дитячої хірургії». Для участі у конференції запрошуються провідні дитячі хірурги, урологи і ортопеди-травматологи України, Польщі та країн Європи. Конференція включена у реєстр наукових конференцій МОЗ України на 2017 рік.

Відповідальна особа: доцент Кузик Андрій Станіславович, 0975556000, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Під час конференції будуть розглянуті такі питання:

У перший день конференції (19.10.2017 р.) заплановано проведення майстер-класу з “живою хірургією” – лапароскопічні та пластичні оперативні втручання.

У рамках конференції відбудеться нарада завідувачів кафедр та обласних спеціалістів.

Усю інформацію щодо реєстрації, публікації статей та тез можна отримати на офіційному сайті конференції: www.pedsurgery.in.ua. Наголошуємо, що останній термін подачі матеріалів до друку – 01.08.2017 р. Матеріали будуть опубліковані у журналі “Хірургія дитячого віку”.

Запрошуємо Вас та колег із Вашої кафедри, відділень до участі у роботі конференції.

Я переконаний, що поряд з плідною науковою роботою, ми спільно знайдемо час для відпочинку та ознайомлення з визначними пам’ятками історії та культури нашого міста. Будемо дуже вдячні за поширення інформації про конференцію серед колег у Вашому регіоні.

З повагою,

завідувач кафедри дитячої хірургії

Львівського національного медичного

університету імені Данила Галицького