Articles

19-22 жовтня 2017 року у м. Львові «Українсько-Польські дні дитячої хірургії»

Львів, 19-22.10.2017 р. Lwów, 19-22.10.2017 r.

Шановні колеги!

Кафедра дитячої хірургії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького під егідою Всеукраїнської Асоціації дитячих хірургів та Асоціації дитячих хірургів Польщі 19-22 жовтня 2017 року у м. Львові буде проводити науково-практичну конференцію «Українсько-Польські дні дитячої хірургії». Для участі у конференції запрошуються провідні дитячі хірурги, урологи і ортопеди-травматологи України, Польщі та країн Європи. Конференція включена у реєстр наукових конференцій МОЗ України на 2017 рік.

Відповідальна особа: доцент Кузик Андрій Станіславович, 0975556000, e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Під час конференції будуть розглянуті такі питання:

У перший день конференції (19.10.2017 р.) заплановано проведення майстер-класу з “живою хірургією” – лапароскопічні та пластичні оперативні втручання.

У рамках конференції відбудеться нарада завідувачів кафедр та обласних спеціалістів.

            Усю інформацію щодо реєстрації, публікації статей та тез можна отримати на офіційному сайті конференції: www.pedsurgery.in.ua. Наголошуємо, що останній термін подачі матеріалів до друку – 01.08.2017 р. Матеріали будуть опубліковані у журналі “Хірургія дитячого віку”.

            Запрошуємо Вас та колег із Вашої кафедри, відділень до участі у роботі конференції.

Я переконаний, що поряд з плідною науковою роботою, ми спільно знайдемо час для відпочинку та ознайомлення з визначними пам’ятками історії та культури нашого міста. Будемо дуже вдячні за поширення інформації про конференцію серед колег у Вашому регіоні.

З повагою,

завідувач кафедри дитячої хірургії

Львівського національного медичного

університету імені Данила Галицького          

д-р мед. наук, професор                                                                                А.Й. Наконечний