Теми семінарів для лікарів-інтернів з спеціальності „ Педіатрія „ на кафедрі дитячої хірургії.

ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІМЕНІ М.І. ПИРОГОВА

Теми

семінарів для лікарів-інтернів з спеціальності

„ Педіатрія „ на кафедрі дитячої хірургії.

К-ть годин

1

Особливості огляду та обстеження дітей в хірургії дитячого віку. Тактика лікаря-педіатра при підозрі на гостру хірургічну патологію.

2

Терміни виконання оперативних втручань при плановій хірургічній патології у дітей (водянка, грижа, крипторхізм, варікоцелє).

3

Клініка, діагностика та тактика лікаря-педіатра при гнійно-запальних захворюваннях у новонароджених дітей (флегмона, мастіт, омфаліт, псевдо фурункульоз Зінгера). Особливості надання допомоги. Участь в конференції.

4

Особливості огляду дітей з болями в животі. Гострий апендицит у новонароджених дітей ранньої вікової групи.

5

Вроджений вивих стегна. Особливості огляду дітей при ортопедичній патології. Залік.

Всього:

30

Викладач:                                                                           проф. В.С. Конопліцький