Сасюк Анатолій Іванович | Аспірант

Сасюк А.ІАсистент кафедри дитячої хірургії, кандидат медичних наук, Сасюк Анатолій Іванович народився 13 березня 1976 року у м. Погребищі Вінницької області. Українець. У 1983 році став учнем першого класу середньої школи №1 у м. Погребище, навчання в якій закінчив у 1991 році та отримав атестат про неповну середню освіту, у цьому ж році вступив до медичного училища, відділення лікувальна справа.

В 1991-1995 роках навчався у Погребищенському медичному училищі за спеціальністю лікувальна справа та здобув кваліфікацію фельдшера.

З квітня 1995 року по квітень 2004 року працював на посаді завідуючого фельдшерсько-акушерським пунктом в с. Кур’янці, Погребищенського району, Вінницької області.

З квітня 2004 року по серпень 2004 року працював на посаді фельдшера відділення швидкої медичної допомоги Погребищенської ЦРЛ.

З 2004 по 2010 рік навчався у Вінницькому національному медичному університеті імені М.І.Пирогова, здобув диплом з відзнакою за спеціальністю педіатрія.

З 2010 року до 2013 року паралельно з інтернатурою навчався в магістратурі на базі кафедри дитячої хірургії Вінницького національного медичного університету імені М.І.Пирогова, по закінченні якої отримав диплом з відзнакою та здобув кваліфікацію магістра медицини з дитячої хірургії.

З серпня 2013 року по листопад 2013 року працював на посаді лікаря дитячого хірурга Комунального закладу Луцька міська дитяча поліклініка.

З грудня 2013 року по грудень 2016 року навчався в очній аспірантурі на кафедрі дитячої хірургії Вінницького національного медичного університету імені М.І.Пирогова, по закінченню якої успішно захистив дисертацію на тему: «Особливості діагностики та хірургічного лікування вродженої кілеподібної деформації грудної клітки у дітей», результатом чого стало присудження наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.09 – дитяча хірургія.

З січня 2016 року по липень 2016 року навчався на курсах первинної спеціалізації при національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика МОЗ України, по закінченню яких присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю торакальна хірургія.

З вересня 2015 року зарахований на посаду асистента кафедри дитячої хірургії Вінницького національного медичного університету імені М.І.Пирогова.